Zdrowie

Legniccy Łucznicy Mistrzami Polski!

Podczas minionego weekendu w Legnicy odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Łucznictwie, w których udział wzięło około 200 zawodniczek i zawodników. Zwyciężyli zawodnicy OSŁ Strzelec Legnica, którzy zdobyli cztery złote i jeden srebrny medal. Zawody odbyły się w hali przy ul. Lotniczej.

Julia Olszewska i Michał Stępień triumfowali indywidualnie w kategorii łuki bloczkowe, zdobywając złote medale. Kacper Zagrodny dołożył do tego srebrny medal. Złoty medal w tej kategorii udało się również wywalczyć drużynom: chłopców w składzie: Adam Borowiec, Maciej Jastrzębski, Michał Stępień, Kacper Zagrodny oraz mieszanej: Julia Olszewska i Michał Stępień.

Wczorajsze zawody zostały uwieńczone wyjątkowymi medalami, które wręczali prezydent Tadeusz Krzakowski i jego zastępca Krzysztof Duszkiewicz. Obaj składali gratulacje zwycięzcom, a także podziękowali organizatorom oraz kibicom. – To dla nas wielka radość, że mogliśmy Was gościć i bardzo się cieszymy, że wszystko przebiegło tak pięknie – powiedział prezydent.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wiadomości Rybnik

About Author

Może Ci się także spodobać

Zdrowie

E-uzależnienie tak jak każdy inny nałóg

Narodowy Fundusz Zdrowia informuje, że we współpracy z Ministerstwem Zdrowia w 11 miastach Polski realizuje pilotażowy program pomocy dla dzieci
Zdrowie

Dr hab. M. Świat: optymalne leczenie stwardnienia rozsianego hamuje zanik mózgu i pozwala na aktywność zawodową

Jeszcze do niedawna, w leczeniu stwardnienia rozsianego, koncentrowano się przede wszystkim na zmniejszaniu liczby rzutów tej choroby, redukcji ognisk zapalnych
Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ