Polityka

Szczególne wyróżnienia dla nauczycieli w placówkach ochrony dzieci i młodzieży

1. Piotr Cieplucha, Wiceminister Sprawiedliwości, uznał dzisiaj (24 listopada br.) 27 wychowawców, nauczycieli i psychologów za ich wyjątkowy wkład w pracy w ośrodkach wychowawczych, schroniskach i zakładach poprawczych.

2. Dziś (24 listopada br.) Piotr Cieplucha, Wiceminister Sprawiedliwości, przyznał wyjątkowe wyróżnienia 27 pracownikom z ośrodków wychowawczych, zakładów poprawczych i schronisk dla nieletnich, za ich zaangażowanie i profesjonalizm.

Państwa misja ma wyjątkowy charakter i wymaga wyjątkowych predyspozycji. To wyjątkowa praca, która daje młodym ludziom szansę na odzyskanie kontroli nad swoim życiem. Przyznawane wyróżnienia, takie jak Nagrody Ministra Sprawiedliwości i Medale Komisji Edukacji Narodowej, są zasłużonym uznaniem za dotychczasowe osiągnięcia. To także zobowiązanie do dalszego poświęcania się temu działaniu z takim samym oddaniem jak dotychczas.

Szymon Bolik – wychowawca w Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Raciborzu,

Piotr Bronowski – nauczyciel w Okręgowym Ośrodku Wychowawczym w Studzieńcu,

Dawid Chachulski – wychowawca w Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Głogowie,

Leszek Dylewski – wychowawca w Zakładzie Poprawczym w Nowem,

Ewa Hałas – pedagog w Okręgowym Ośrodku Wychowawczym w Szubinie,

Małgorzata Janda – pedagog w Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Raciborzu.

Minister Sprawiedliwości w uznaniu zasług w pracy dydaktycznej, wychowawczej, resocjalizacyjnej i opiekuńczej przyznał 21 pedagogom Nagrody Ministra Sprawiedliwości, a 6 z nich dodatkowo otrzymało Medale Komisji Edukacji Narodowej.

Gratulujemy Katarzynie Bieńkowskiej, Henryce Cieślewicz-Kowalskiej, Anecie Grzegorczyk, Michałowi Mazurowi, Justynie Piec i Witoldowi Zającowi za ich wyjątkową pracę w zakresie wychowania w Zakładach Poprawczych i Schroniskach dla Nieletnich na terenie Zawiercia, Koronowa, Koszalina.

Dzięki ich zaangażowaniu i ciężkiej pracy wielu młodym ludziom udało się odnaleźć na nowo właściwą drogę w życiu.

Ministerstwo Sprawiedliwości wyraża szacunek i gratulacje dla wyróżnionych!

Zapraszamy do kontynuowania współpracy, aby jak najwięcej młodych ludzi odnalazło właściwą drogę w życiu.

Biuro Komunikacji i Promocji Ministerstwa Sprawiedliwości

UWAGA: komunikaty publikowane są bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

Ministerstwo Sprawiedliwości pragnie wyrazić szczere gratulacje dla wszystkich wyróżnionych osób, które przyczyniły się do wykonywania wyjątkowych zadań w Zakładach Poprawczych i Schroniskach dla Nieletnich na terenie Zawiercia, Koronowa, Koszalina.

Dzięki ich ofiarnemu wysiłkowi i poświęceniu udało się osiągnąć ważny sukces w postaci zmiany życie wielu młodych ludzi.

Zachęcamy do dalszej współpracy, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z wsparcia i znaleźć właściwą drogę w życiu.

Biuro Komunikacji i Promocji Ministerstwa Sprawiedliwości

UWAGA: komunikaty publikowane są bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wiadomości Rybnik

About Author

Może Ci się także spodobać

Polityka

Polska zorganizuje we wrześniu 2023 r. największe europejskie zawody branżowe dla młodych fachowców

8. edycja EuroSkills, która pierwotnie miała odbyć się we wrześniu 2023 r. w Sankt Petersburgu w Rosji, decyzją Stowarzyszenia WorldSkills
Polityka

MS: Ruszyło Centrum Edukacji Prawnej w Raciborzu (komunikat)

Biuro Komunikacji i Promocji Ministerstwo Sprawiedliwości informuje: Z inicjatywy wiceministra sprawiedliwości Michała Wosia przy Sądzie Rejonowym w Raciborzu powstało Centrum
Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ