Biznes

Hisense utrzymuje 2. miejsce na świecie pod względem dostaw telewizorów w 2023 roku

Tylko jedna firma wśród pięciu największych marek telewizorów utrzymała tendencję wzrostową przez ostatnie 6 lat, z dynamicznym wzrostem na rynkach Ameryki Północnej i Europy.

W dniu 1 lutego 2024 r. firma Hisense, wiodąca międzynarodowa marka sprzętu AGD, utrzymała swoją drugą pozycję pod względem dostaw telewizorów na świecie w 2023 r., osiągając wolumen dostaw na poziomie 25,9 mln na rynkach międzynarodowych. Dane te pochodzą z „Miesięcznego raportu o globalnych wolumenach dostaw telewizorów w 2023 roku” opracowanego przez czołowy instytut badań rynkowych – AVC Revo. Hisense jest jedyną marką wśród pięciu największych marek telewizorów na świecie, która odnotowała wzrost w okresie ostatnich sześciu lat.Hisense rozszerza swoją globalną strategię i zwiększa swoją obecność na rynkach międzynarodowych poprzez 34 parki przemysłowe, 25 ośrodków badawczo-rozwojowych i 66 spółek zagranicznych. W poprzednim roku dostawy Hisense na rynki zagraniczne wzrosły o 12,2%, ze szczególnie dynamicznym wzrostem na rynkach północnoamerykańskich i europejskich.

W styczniu nasza firma Hisense wzięła udział w targach CES 2024, prezentując nasze produkty z najnowszymi technologiami. Nasze telewizory ULED X i Laser TV zyskały ponad 30 nagród za innowacyjność i doskonałe parametry.

Hisense, oficjalny sponsor EURO 2024, wprowadzi nowe innowacyjne produkty, które zapewnią konsumentom wciągające doświadczenia z grania i oglądania telewizji, pogłębiając więzi pomiędzy rozgrywkami sportowymi a fanami piłki nożnej poprzez innowacyjną strategię marketingu sportowego.

Hisense

Hisense jest jedną z wiodących globalnych marek zajmujących się sprzętem AGD i elektroniką użytkową. Ich oferta obejmuje produkty multimedialne, sprzęt AGD oraz inteligentne rozwiązania IT, ze szczególnym naciskiem na Smart TV. Firma dynamicznie się rozwija i obecnie działa w ponad 160 krajach.


Na podstawie aktualności z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wiadomości Rybnik

About Author

Może Ci się także spodobać

Biznes

Hisense przedstawia na CES 2022 najnowszą serię ULED 8K Mini-LED oraz pierwsze na świecie laserowe rozwiązanie technologiczne wyświetlaczy o rozdzielczości 8K

QINGDAO, Chiny, 5 stycznia 2022 r. /PRNewswire/ — Firma Hisense, czołowy międzynarodowy producent elektroniki użytkowej i sprzętu gospodarstwa domowego, zaprezentowała
Biznes

Budimex wybuduje część zapory na granicy Unii Europejskiej i Białorusi

Czwartego stycznia 2022 roku po negocjacjach prowadzonych z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Strażą Graniczną Budimex podpisała umowę na
Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ